Auto supirkimas

Automobilio išregistravimas

Automobilio pardavimo būdas ir informacija

Kaip išregistruoti automobilį Lietuvoje?

Sveiki, mieli skaitytojai! Ar kada nors susidūrėte su būtinybe išregistruoti savo automobilį? Nesijaudinkite, šiame straipsnyje aš jums paaiškinsiu, vyksta automobilio išregistravimas. Pasidalinsiu savo asmenine patirtimi ir naudinga informacija, kad šis procesas jums būtų kuo paprastesnis.

Automobilio išregistravimas

Automobilio išregistravimas du pagrindiniai būdai:

1. Per „Regitrą”:

 • Elektroniniu būdu: Jei jums patogiau viską atlikti internetu, „Regitros“ Elektroninių paslaugų portalas yra puikus sprendimas. Prisijunkite naudodami savo elektroninę bankininkystę ar asmens tapatybės kortelės skaitytuvą. Tada pasirinkite skiltį „Paslaugos“ > „Transporto priemonės“ > „Perleidau arba sunaikinau transporto priemonę“. Užpildykite elektroninę perleidimo deklaraciją ir pridėkite reikiamus dokumentus. Aš asmeniškai šį procesą atlikau per kelias minutes, o prašymas buvo apdorotas per 1 darbo dieną!
 • Asmeniškai: Jei jums labiau patinka tiesioginis bendravimas, galite apsilankyti bet kuriame „Regitros“ klientų aptarnavimo centre. Tiesiog atvykite su reikiamais dokumentais, užpildykite perleidimo deklaraciją ir jūsų automobilis bus išregistruotas vietoje. Pats buvau nuvykęs ir viskas vyko labai sklandžiai.

2. Per Įgaliotą Atstovą:

Negalite išregistruoti automobilio patys? Nebėda! Galite įgalioti kitą asmenį atlikti šį veiksmą už jus. Svarbu, kad įgaliojimas būtų notarizuotas. Aš pats turėjau įgalioti draugą, nes buvau išvykęs į užsienį, ir viskas vyko sklandžiai.

Reikalingi dokumentai:

 • Asmens tapatybės dokumentas (pasas, asmens tapatybės kortelė)
 • Transporto priemonės registracijos liudijimas (techninis pasas)
 • Pirkimo-pardavimo sutartis (jei automobilį parduodate kitam asmeniui)
 • Automobilį sunaikinančios įmonės pažyma (jei automobilis sunaikintas)
 • Muitinės įforminimo dokumentai (jei automobilį įsigijote iš užsienio)
 • Įgaliojimo forma (jei automobilį išregistruoja įgaliotas asmuo)

Automobilio išregistravimas mokesčiai:

Už automobilio išregistravimą „Regitroje“ taikomas 1,5 euro mokestis. Jį galite sumokėti grynaisiais pinigais „Regitros“ klientų aptarnavimo centre, kortele per „Regitros“ Elektroninių paslaugų portalą arba per banką. Aš sumokėjau internetu, ir tai buvo labai patogu.

Svarbu žinoti:

 • Išregistravus automobilį, jo numerio ženklai nustoja galioti.
 • Jei neplanuojate naudoti automobilio numerio ženklų ateityje, galite juos grąžinti „Regitrai“ ir atgauti už juos sumokėtus pinigus.
 • Jei automobilį parduodate kitam asmeniui, pirkėjas privalo jį perregistruoti savo vardu per 10 dienų nuo pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo datos.

Papildoma Informacija:

Jei turite daugiau klausimų ar norite gauti detalesnės informacijos, apsilankykite „Regitros“ interneto svetainėje arba kreipkitės į „Regitros“ klientų aptarnavimo centrą telefonu 8 700 55151. Pats taip dariau ir gavau visą reikiamą pagalbą.


Ieškote patikimo partnerio, kuris greitai ir patogiai nupirktų Jūsų automobilį?

Leiskite jums papasakoti apie puikų sprendimą – AUTOSUPIRKIMAS7.lt. Jūs net neįsivaizduojate, kaip greitai ir patogiai jie nupirko mano automobilį!

Mūsų Įmonė Siūlo:

 • Greitą ir nemokamą automobilio įvertinimą: Tiesiog pateikite savo automobilio nuotraukas ir trumpą aprašymą, ir per kelias valandas gausite pasiūlymą.
 • Sąžiningą kainą: Jie tikrai užtikrins sąžiningą kainą, atsižvelgdami į jūsų automobilio modelį, metus, ridą ir būklę.
 • Patogų sandorio vykdymą: Atvyks pas jus arba nemokamai pasiims automobilį iš jūsų namų. Pats tuo pasinaudojau, ir viskas vyko labai patogiai.
 • Greitą apmokėjimą: Už jūsų automobilį sumokės iškart, pervedę pinigus į jūsų banko sąskaitą. Tai tikrai greita ir paprasta!

Linkiu sėkmės išregistruojant automobilį ir sėkmingų sandorių!

Pasidalinkite :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest