Auto supirkimas

ENTP pažyma – iki 1000 eurų kompensaciją

Automobilio pardavimo būdas ir informacija

ENTP pažyma – iki 1000 eurų kompensaciją

ENTP pažyma yra programa, kurioje galite priduoti savo seną automobilį ir gauti iki 1000 eurų kompensaciją. Ši programa yra skirta tiems, kurie nori atsikratyti seno, nenaudojamo automobilio ir tuo pačiu gauti finansinę kompensaciją.

ENTP pažyma – iki 1000 eurų kompensaciją, kaip tai veikia?

ENTP pažyma yra valstybinė programa, kuri leidžia savininkams priduoti senus automobilius ir gauti iki 1000 eurų kompensaciją. Norėdami pasinaudoti šia programa, turite atitikti tam tikrus reikalavimus:

 • Jūsų automobilis turi būti senesnis nei 10 metų;
 • Jūsų automobilis turi būti registruotas Lietuvoje ir turėti galiojantį techninės apžiūros pažymėjimą;
 • Jūsų automobilis turi būti nenaudojamas ir neįregistruotas jokioje transporto priemonių registravimo sistemoje;
 • Jūsų automobilis turi būti pristatytas į tam tikrą sutartą vietą ir laiką.

Kai atitinkate šiuos reikalavimus, galite užpildyti paraišką ENTP pažymai gauti. Paraiškos procesas yra paprastas ir greitas. Po paraiškos pateikimo, jums bus suteiktas laikas pristatyti savo automobilį į nurodytą vietą. Po automobilio pristatymo, jums bus išmokėta kompensacija iki 1000 eurų.

Kodėl naudotis ENTP pažyma?

Yra keletas priežasčių, kodėl verta naudotis ENTP pažyma ir priduoti savo seną automobilį:

 • Finansinė kompensacija – gavę iki 1000 eurų už savo seną automobilį, galite panaudoti šias lėšas kitoms reikmėms arba investuoti į naują transporto priemonę;
 • Aplinkos apsauga – seni automobiliai dažnai yra neefektyvūs ir teršia aplinką. Priduodami savo seną automobilį, prisidedate prie aplinkos apsaugos ir tvarios ateities;
 • Paprastas procesas – ENTP pažymos gavimo procesas yra paprastas ir greitas. Jums tereikia užpildyti paraišką ir pristatyti automobilį į nurodytą vietą.

Ar galiu gauti daugiau nei 1000 eurų?

ENTP pažymos programa yra skirta suteikti kompensaciją iki 1000 eurų. Tai yra maksimali suma, kurią galite gauti už savo seną automobilį. Jei jūsų automobilis yra vertingesnis, galite jį parduoti arba gauti aukštesnę kainą kitomis priemonėmis.

Galiojimo laikotarpis ir apribojimai

ENTP pažymos programa turi tam tikrą galiojimo laikotarpį ir apribojimus. Šiuo metu programa galioja iki tam tikros datos, todėl svarbu sekti naujienas ir laiku pateikti savo paraišką. Taip pat yra tam tikri apribojimai dėl automobilių tipo ir būklės. Norėdami sužinoti daugiau informacijos ir patikrinti, ar jūsų automobilis atitinka reikalavimus, galite susisiekti su ENTP pažymos administracija.

ENTP pažyma yra puiki galimybė atsikratyti seno automobilio ir tuo pačiu gauti finansinę kompensaciją. Jei atitinkate reikalavimus, nedvejodami priduokite savo seną automobilį ir gaukite iki 1000 eurų kompensaciją.

Naujausia informacija ir pakeitimai is APVA gauti ENTP pažyma – iki 1000 eurų kompensaciją:


Visa naujausia informacija ir pakeitimus galite rasti Mažiau taršių judumo priemonių fiziniams asmenims skatinimas 2024-01 | APVIS: Aplinkos projektų valdymo informacinė sistema (apva.lt)

ENTP pažyma - iki 1000 eurų kompensaciją

Ieškote greito ir patikimo būdo parduoti savo automobilį? Apsilankykite AUTOSUPIRKIMAS7.lt ir pamirškite rūpesčius!

Mes siūlome:

 • Nemokamą automobilio įvertinimą: Atsiųskite nuotraukas ir trumpą aprašymą, ir greitai gausite pasiūlymą.
 • Sąžiningą kainą: Įvertiname jūsų automobilį pagal modelį, metus, ridą ir būklę.
 • Patogų sandorį: Atvyksime pas jus arba pasiimsime automobilį nemokamai.
 • Greitą apmokėjimą: Pinigus pervesime į jūsų banko sąskaitą iškart.

Pasidalinkite :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest